ONLİNE DENEME DERSLERİ

Online Derslerimiz %100 Canlıdır, tecrübeli öğretmenler tarafından çocuğunuza göre uyarlanmış ve MEB müfredatıyla eşleştirilmiştir.

Gelin sizde deneme derslerimize katılın ve kaliteli Online Eğitimin farkını Eba Koleji ile görün.

FORMU DOLDURUN VE DENEME DERSLERİNE KATILIN

NEDEN EBA KOLEJİ

22 Yıllık Eğitim Tecrübesi ve Deneyimli Öğretmen Kadrosuyla Türkiye’nin neresinde olursan ol Eba Koleji her zaman senin yanında. Bilgisayar, tablet ya da cep telefonu ile canlı derslere katılıp öğretmeninle ve sınıf arkadaşlarınla ders anında konuşabileceksin. Üstelik işlenen her dersi sınırsız tekrar izleyebileceksin. 

Ödeb Takibi

Öğrencilerimizin iyi bir konu anlatımı kadar iyi bir ödev takibine de ihtiyacı vardır. Ödevler, öğrenilen konunun pekişmesi ve konu ile ilgili eksiklerin giderilmesi konusunda önem arz etmektedir.

Kişiselleştirilmiş Eğitim Sistemi 

Eba Koleji her öğrencinin farklı algılama ve öğrenme yeteneğinin olduğuna inandığı için kişiselleştirilmiş eğitim sistemini öğrencilerine özenle uygular. 

Tamamen Canlı Eğitim

Kesintisiz ve düzenli canlı derslerle fiziksel sınıfları uzaktan eğitime dönüştürüyoruz. Aylık 60 Saate kadar canlı derslerimizle tamamen canlıdır.

Sİze Özel Eğİtİm Paketlerİmİz

Danışmanlık ve Rehberlik - Eba Koleji

Danışmanlık ve Rehberlik

İlkokul Eğitim Paketi - Eba Koleji

İlkokul Eğitim Paketi

LGS Eğitim Paketi - Eba Koleji

LGS Eğitim Paketi

Lise - Eba Koleji

Lise

Eba Onlİne Kolejİ İçİn Ne Dedİler?

Nuray A, İzmir 

Lise Öğrenci Velisi

"Öğretmenlerimizin ders işleyişi ve öğrenci takibi ve ilgisi bizlere okulumuzdan uzak olduğumuzu hissettirmiyor. Velileri yönlendirme ve bilgilendirme konusunda oldukça başarılılar. Teşekkür ediyorum."

Engin B, İstanbul

Ortaokul Velisi

"Çocuklarımızın sadece akademik başarıları değil aynı zamanda psikolojileri ile de çok yakından ilgileniyorlar. Veli olarak bizleri bilinçlendirip eğitim konusunda ki deneyimlerini bizlerle paylaşıyorlar. "  

Zeynep C, Bodrum

Ortaokul Öğrencisi

"Canlı derslerinden çok memnunum verimli ders işliyorlar hocaları çok iyi anlamadığımız konuları tekrar anlatıyorlar okuldaki gibi anlatıyorlar."

14 GÜN PARA İADE GARANTİSİ

Online Derslerimizin sizin için mümkün olan en iyi şekilde hazırlığımıza inanıyoruz. Ama fikrinizi değiştitirseniz, tüm eğitim paketlerimiz 14 günlük para iade garantisi ile birlikte gelmektedir.

Online Derslerimizin sizin için mümkün olan en iyi şekilde hazırlığımıza inanıyoruz. Ama fikrinizi değiştitirseniz, tüm eğitim paketlerimiz 14 günlük para iade garantisi ile birlikte gelmektedir.