yt_image

Deneyimli Öğretmenlerimizle Ödev Takibi

Öğrencilerimizin iyi bir konu anlatımı kadar iyi bir ödev takibine de ihtiyacı vardır. Ödevler, öğrenilen konunun pekişmesi ve konu ile ilgili eksiklerin giderilmesi konusunda önem arz etmektedir. Öğretmenlerimiz işlenilen dersin konusu ile ilgili öğrencilere günlük soru çözüm hedefi vererek konuların sıcağı sıcağına pekişmesini sağlamaktadır.Aynı zamanda yapılan ödevleri öğretmenlerimiz kontrol ederek kaynakların etkin ve verimli çözümü konusunda öğrencilerimizi yönlendirilmektedir.

Günlük Soru Hedefi

Soru Çözüm Videoları 

Veli Bilgilendirme 

Günlük Soru Hedefi

Öğretmenlerimiz işlenilen dersin konusu ile ilgili öğrencilere günlük soru çözüm hedefi vererek konuların sıcağı sıcağına pekişmesini sağlamaktadır.

Soru Çözüm Videoları

Yapılan ödevleri öğretmenlerimiz kontrol ederek kaynakların etkin, verimli çözümü konusunda öğrencilerimizi yönlendirilmektedir. Yapılamayan, anlaşılamayan sorular öğretmenlerle paylaşılmakta, öğretmenlerimiz çözüm videoları ile soruların anlaşılması ve eksiklerin kapatılması konusunda öğrencilerimizi desteklemektedir.

Veli Bilgilendirme

Bütün bu çalışmalar konusunda velilerimiz de bilgilendirilmekte, öğrencilerimizin ders ve ödev takibi konusunda velilerimize gerekli rehberlik yapılmaktadır.

Eba Online Koleji olarak etkin konu anlatımı ile beraber ders ve ödev takibi ile öğrencilerimizin, velilerimizin yanındayız.