Nasil Çalışır ?

Online eğitim programları tamamen web üzerinden yapılmakta ve kayıt, eğitim ve sonuç alma gibi tüm süreçleri internet üzerinden yürütebilirsiniz. Eğitim paketi almak için aşagıdaki adımlarla tamamlayabilirsiniz.

Eğitim paketini seç

iİlk, Ortaokul, LGS, Lise Sayısal ve Eşit Ağırlık Eğitim Paketleri ve Rehberliz ServislerindenHafta sonu İlk / Ortaokul ve Lise Türkçe-Matematik, İngilizce-Bilişim Teknolojileri Paketleri ve Lise Sayısal Paketi

Eğitim Paketleri

Sınıf ve paketini süresi seç

iİlk, Ortaokul, LGS, Lise Sayısal ve Eşit Ağırlık Eğitim Paketleri ve Rehberliz ServislerindenHafta sonu İlk / Ortaokul ve Lise Türkçe-Matematik, İngilizce-Bilişim Teknolojileri Paketleri ve Lise Sayısal Paketi  

Ödemeni Yap

İyzico üzerinden kredi kartına 8 taksit imkanı  

Sisteme Giriş Bilgileri

Siparişiniz onaylandıktan sonra Eğitim danışmanımız sizi arayıp ders saat ve günlerini sizinle onaylayacaktır. Ders onayın ardından size e-posta ile sınıf detaylarınız ve giriş bilgileriniz gönderilecektir. 

Ücretsiz Deneme Derslerine Katıl

Eba Koleji İçin Ne Dediler? 

Nuray A

Veli, İzmir

"Öğretmenlerimizin ders işleyişi ve öğrenci takibi ve ilgisi bizlere okulumuzdan uzak olduğumuzu hissettirmiyor. Velileri yönlendirme ve bilgilendirme konusunda oldukça başarılılar.
Teşekkür ediyorum."

Zeynep Doga  C

7. Sınıf Öğrencisi, Bodrum

"Canlı derslerinden çok memnunum verimli ders işliyorlar hocaları çok iyi anlamadığımız konuları tekrar anlatıyorlar okuldaki gibi anlatıyorlar."

Engin Bey

Veli, İstanbul

"Çocuklarımızın sadece akademik başarıları değil aynı zamanda psikolojileri ile de çok yakından ilgileniyorlar.
Veli olarak bizleri bilinçlendirip eğitim konusunda ki deneyimlerini bizlerle paylaşıyorlar. "

Sıkça Sorulan Sorular 

14 Gün Para İade Garantisi 


Online Derslerimizin sizin için mümkün olan en iyi şekilde hazırlığımıza inanıyoruz. Ama fikrinizi değiştitirseniz, tüm eğitim paketlerimiz 14 günlük para iade garantisi ile birlikte gelmektedir.
Kayıttan sonraki 14 gün içinde bir iptal talebinde bulunuduğuzda kitap masrafları hariç geri kalan ödediğiniz tüö miktar tamemen iaede edilecektir. Kitap ve Okulistilk ücretleri ücreti 200 TL'dir ve geri iade edilmeyecektir .
Bu 14 günlük sürenin sona ermesi durumunda, şirket olarak, kurs paketleri için ödenen parayı iade etme veya herhangi bir taksit paketini iptal etme yükümlülüğümüz yoktur.