Hakkımızda

Eba Online Koleji, Özel Pelikan Eğitim Kurumları’nın 22 yıllık eğitim tecrübesi ile geliştirdiği ve eğitimde ilk olan Abaküsle Ritmik Sayma, NLP Motivasyon, Sınav Taktikleri Dersi, Robotik Kodlama ve Yaşamsal Ödevler Modellerinin online eğitim platformuna taşınmış halidir.

1998yılında Darıca’da Pelikan Etüt Eğitim Merkezi olarak doğduk. İdeallerinden ödün vermeyen öğretmenlerle çalışmak ilk hedefimiz oldu. Eğitime farklı bakışımız ve sönmeyen idealistliğimizle önümüze birçok engel çıkacağını biliyorduk.

Ülkemiz ve geleceğimiz için yılmadan çalışarak 2009 yılında Gebze şubemizi açtık. Benzerleri arasında hemen fark edilen kurumumuz okullaşma yoluna giderek 2015 yılında Özel Pelikan Kolejlerini açmış ve halen ülke geleceğine katkı sunmaya devam etmektedir...

“Eğitimin tüm çocukların hakkı olduğunu düşünüyoruz”

yt_image

MEB Uyumlu

Online sistemimiz MEB müfredatlarına ve standartlarına %100 uyumludur.

Branş Öğretmeni ile Ders Takibi

Siz de uzaktan eğitimle çocuğunuzun boş zamanlarda branş öğretmenleri tarafından derslerinin takip edilmesini istemez misiniz?

Tamamen Canlı Eğitim

Online eğitimle fiziksel sınıfları kesintisiz ve düzenli canlı derslere dönüştürüyoruz.


Eğitimde Deneyimli Yönetim Kadromuz


Eba Koleji yönetici kadrosu, her öğrencinin sahip olduğu akademik tüm yeteneklerin mükemmeleştirilmesi konusunda yetkinliğini kanıtlamış, tecrübeli, uzman bir ekiptir. 

Gülay Körükmez  

Kurucu Müdür

Mehmet K

Eba Kolejı

Sibel D Akmusluk

İlkokul Müdürü 

Orhan Budak

Ortaokul Müdürü 

Şenol Can

Fen Lisesi Müdürü 

Yusuf Kılıçarslan

Anadolu Lises Müdürü

1998'den bu güne mutluluk üretmeye devam ediyoruz...

10B+

Mezun

50+

Ödülümüz

100+

Öğretmen

4+

Şube